Instytut Psychoterapii >> Aktualne propozycje >> 4h - Warsztat BioDynamicznego Oddechu


ZAPRASZAMY NA 4H WARSZTAT PRACY Z BIODYNAMICZNYM ODDECHEM ORAZ UWALNIANIEM TRAUMY - BBTRS®

UWOLNIJ SWÓJ POTENCJAŁ

07.03.2019 (czw) - Budowanie Zasobów

20.02.2019 (śr) - Rozbrajanie ciała

04.04.2019 (czw) - Relacja i wewnętrzna moc

18.04.2019 (czw) - Moje granice

System BBTRS wykorzystuje głęboki połączony oddech, medytację, świadomy ruch, dotyk, dźwięk i pracę z emocjami, co pozwala obniżyć napięcie i ból w ciele, uwolnić się od swoich ograniczeń rozpuścić głęboko zakorzenione pierwotne wzorce, przekonania i traumy.


Podczas warsztatu pracujemy nad stworzeniem „bezpiecznego kontenera” - poczucia bezpieczeństwa w ciele fizycznym. Ten „bezpieczny kontener” pozwala na rozpuszczenie zbroi ciała, a tym samym pomaga zlikwidować mentalne, emocjonalne i fizyczne napięcia ciała i umysłu.

Praca BBTRS zaczyna odblokowywać i uwalniać wzorce napięć utrzymywane w układzie nerwowym/mięśniowym i powięzi. Uczestnicy warsztatu będą wspierani w odkrywaniu i uwalnianiu swoich własnych przerwanych reakcji walki i ucieczki lub stanów zamarcia czy dysocjacji, które mogą być wynikiem stresujących, traumatycznych doświadczeń. To pozwoli otworzyć się na prawdziwy rozwój każdego uczestnika.

 

 

WARUNKI UCZESTNICTWA:

  1. Osobista decyzja na pracę własną i zgłoszenie mailowe lub telefoniczne
  2. Rozmowa wstępna z prowadzącym.
  3. Brak przeciwwskazań zdrowotnych do brania udziału w warsztacie m.in. dla kobiet w ciąży, osób mających problemy z sercem i z nadciśnieniem, mocne stany lękowe,
  4. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

 

GDZIE: ul Mickiewicza 39/7, Bielsko- Biała.

 

TERMIN:

07.03.2019 (czw) g.17:00-21:00 - Budowanie Zasobów
20.03.2019 (śr) g.17:00-21:00 - Rozbrajanie ciała
04.04.2019 (czw) g.17:00-21:00 - Relacje i wewnętrzna moc
18.04.2019 (czw) g.17:00-21:00 - Moje granice

ILOŚĆ OSÓB: do 12 osób.

KOSZT SZKOLENIA: 120 zł za udział w pojedynczym spotkaniu

400 zł za udział w 4 spotkaniach (płatność w całości)

320 zł za udział w 3 spotkaniach (płatność w całości)

 

ZGŁOSZENIA: Dariusz Małojło, +48 606104459, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

PROWADZĄCY:

DARIUSZ MAŁOJŁO - certyfikowany praktyk pracy z oddechem metodą BBTRS® BioDynamiczny Oddech i Uwalnianie Traumy, trener pracy z oddechem, tancerz, performer, inżynier.

Pełną kontrola nad własnym zdrowiem - ciałem, umysłem, duchem i emocjami, to cel który nadaje kierunek jego pracy. Holistyczne podejście do człowieka, obecność i wczuwanie się w potrzeby klienta pozwalają zbudować bezpieczną przestrzeń, gdzie klient może odszukać swoją drogę do uzdrowienia i dobrego samopoczucia. 
Jest założycielem Dariusz Małojło - Breathwork Art&Therapyz oraz projektu Breath Ceremony - Ceremonia Oddechu z którym podróżuje po Polsce i Europie.              
Ukończył trening z Biodynamic Breath and Trauma Release System BBTRS® prowadzony przez twórcę metody Gitena Tonkova, Uzyskał certyfikat praktyka BBTRS® a następnie asystował podczas treningów certyfikujacych BBTRS®
Rozwija i kształci się w dziedzinie pracy z ciałem, technik oddechowych i specjalistycznej pracy z traumą. Więcej informacji na stronie https://dariuszmalojlo.pl/

Tel +48 606104459, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , www: https://dariuszmalojlo.pl
[1] https://www.facebook.com/oddech.malojlo/
[2] https://www.facebook.com/breathceremonies/

Psychoterapia , Ustawienia Systemowe, Coaching, Szkolenia