Instytut Psychoterapii >> Aktualne propozycje >> Medytacja aktywna OSHO

ZAPRASZAMY NA

MEDYTACJE AKTYWNE OSHO

 

Znajdź jedność ze sobą, swoim ciałem, umysłem i duszą. Medytacje Aktywne zostały stworzone przez OSHO z myślą o współczesnym człowieku, łączą korzyści tradycyjnej medytacji ze świetną zabawą. Dla każdej z nich została stworzona muzyka oraz etapy, są to starannie dopracowane procesy, które rozpuszczają napięcia i pozwalają doświadczyć wewnętrznej harmonii, poruszyć energię w ciele i wyciszyć umysł. Jedną z głównych zalet Medytacji Aktywnych jest fakt, że są dostosowane do obecnego szybkiego tempa życia. Starannie dobrane procesy przyjmują Cię dokładnie takim jakim jesteś, z Twoją aktualną sprawnością fizyczną, stopniem zestresowania itd. –  stopniowo prowadząc w stronę głębokiego relaksu i stanu wewnętrznej harmonii.

Jeśli poszukujesz wewnętrznej harmonii, chcesz rozbudzić swoją witalność, wyzwolić kreatywność i radość życia, dobrze się przy tym bawiąc Medytacja Aktywna jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Nie jest wymagane żadne wcześniejsze doświadczenie w medytowaniu. Medytacje Aktywne Osho nie są połączone z żadnym odłamem religijnym.

 

Rodzaje Medytacji:

CHAKRA BREATHING odblokowuje przepływ sił życiowych w ciele, rozładowuje nadmiar napięcia i stresu.

KUNDALINI Działa jak energetyczny prysznic, delikatnie wytrząsa z ciała dzień, pozostawiając odświeżenie i zrelaksowanie.

NADABRAHMA Jest drogą do równoważenia tego co dajemy w życiu i otrzymujemy.

MANDALA Daje możliwość nawiązania kontaktu ze sobą samym, uwalnia naszą głowę od pędzących myśli.

NO-DIMENTIONS Jest drogą do znalezienia wewnętrznego rytmu i wyzwolenia siebie w ruchu.

 

 

WARUNKI UCZESTNICTWA:

1.  Osobista decyzja na pracę własną i przesłanie zgłoszenia.

2.  Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

GDZIE: W Beskidzkim Instytucie Psychoterapii w Bielsku – Białej,

KIEDY: Medytacje aktywne będą się odbywać w godz: 19:30-21:00

TERMIN: I spotkanie - 07.03.2018, II spotkanie -20.03.2018 , III spotkanie - 10.04.2018 , IV spotkanie - 24.04.2018 , V spotkanie - 08.05.2018, VI Spotkanie - 05.06.2018.

ILOŚĆ OSÓB: do 12 osób.

KOSZT SZKOLENIA: 35 zł /1 spotkanie. Karnet na całość (6 spotkań) 160 zł

Zgłoszenie swojego uczestnictwa:

telefonicznie +48 606104459

mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Prowadzący:

DARIUSZ MAŁOJŁO - certyfikowany praktyk pracy z oddechem metodą BBTR® BioDynamiczny Oddech i Uwalnianie Traumy, trener personalny, tancerz, performer, inżynier.

Ukończył studia magisterskie w kierunku Elektrotechnika oraz MiBM na Politechnice Krakowskiej. Przez 8 lat związany z biznesem jako inżynier specjalista ds. energii. Rozpoczął swoją ścieżkę z oddechem w 2015 roku i od razu poczuł, że tym chce się zajmować w życiu. Ukończył 2-letni trening certyfikowanego  praktyka pracy z oddechem metodą BBTRS® BioDynamiczny Oddech i Uwalnianie Traumy prowadzony przez twórcę metody Gitena Tonkova, jest asystentem podczas treningów BBTRS®.

Od wielu lat pracuje i pogłębia swoją wiedzę na temat pracy z oddechem, pracy z ciałem, masażem, świadomością ciała, tańcem intuicyjnym, współczesnym, kontakt-improwizacją i improwizacją ruchową, a także wpływem oddechu na emocje i procesy zachodzące w ciele.

Jest  założycielem Dariusz Małojło - Art&Therapy, gdzie łączy pracę terapeutyczną i artystyczną. Jest twórcą projektu Breath Ceremony - Ceremonia Oddechu oraz Oddech w Męskim Kręgu z którymi podróżuje po Polsce oraz Europie.

Aktualnie współpracuje z Beskidzkim Instytutem Psychoterapii, gdzie prowadzi sesje z Biodynamicznego Oddechu i Uwalniania Traumy® oraz pogłębia wiedzę w dziedzinie pracy z traumą.

Tel. +48 606 104 459. E-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Warsztat jest realizowany w ramach współpracy z Beskidzkim Instytutem Psychoterapii w celu rozwoju kompentencji zawodowych.

Psychoterapia , Ustawienia Systemowe, Coaching, Szkolenia