Instytut Psychoterapii >> Aktualne propozycje >> Ciało, które (po)znam


ZAPRASZAMY NA

GRUPĘ PRACY ZE ŚWIADOMOŚCIĄ CIAŁA

„CIAŁO, KTÓRE (PO)ZNAM”

 

MARZEC - CZERWIEC 2018

 

Często obowiązki i praca powoduje, że zapominamy o swoim ciele i jego potrzebach. Wykorzystujemy je wyłączenie do realizacji bieżących czynności. Trudne doświadczenia życiowe, ciągły stres, brak poczucia własnej wartości, nie wyrażanie emocji lub zablokowane emocje powodują, że nasze ciało się napina. Bycie w ciągłym napięciu dla ciała nie jest przyjemne dlatego się buntuje. A bunt manifestuje się w postaci bólu mięśniowego, bólu głowy, złego samopoczucia, poczucia zmęczenia, przeciążenia i blokowania stawów, osłabienia organizmu i chorób.

Warsztat umożliwia uczestnikom poznanie lepiej własnego ciała i jego reakcji. Uczestnik będzie miał możliwość wsłuchania się w potrzeby ciała i odnalezienie własnych zasobów wewnętrznych. Ta praca pozwoli nauczyć się lepiej czytać swoje ciało każdego dnia i w świadomy sposób wykorzystywać dostępne zasoby, zwiększyć własny potencjał, zadbać o siebie i poczuć się dobrze we własnych ciele.

Podczas pracy grupowej uczestnicy będą mogli doświadczać siebie w ruchu, kontakcie z drugą osobą ucząc się nowych wzorców ruchu, zachowań, budując zaufanie do siebie samego oraz pozostałych osób. Praca oparta będzie na świadomości ciała wykorzystując techniki pracy z ruchem autentycznym, tańcem improwizowanym, pracy z rozluźnianiem powięziowym, masażu, kontakt-improwizacji.


 

SPOSÓB REALIZACJI:

6 spotkań które odbywać się będą w godz. 17:30 - 19:20

 

WARUNKI UCZESTNICTWA:

  1. Osobista decyzja na pracę własną i uczestnictwo we wszystkich zajęciach.
  2. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

GDZIE: Beskidzki Instytut Psychoterapii, ul. Mickiewicza 39/7, 43-300 Bielsko-Biała.

TERMIN: I spotkanie - 07.03.2018, II spotkanie -20.03.2018 , III spotkanie - 10.04.2018 , IV spotkanie - 24.04.2018 , V spotkanie - 08.05.2018, VI Spotkanie - 05.06.2018,

ILOŚĆ OSÓB: do 12 osób.

KOSZTY: Koszt pojedynczego spotkania to 50 zł

Koszt uczestnictwa w 6 spotkaniach to 200 zł .

ZAPISY:

telefonicznie +48 606104459 lub mailowo Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

DARIUSZ MAŁOJŁO - certyfikowany praktyk pracy z oddechem metodą BBTR® BioDynamiczny Oddech i Uwalnianie Traumy, trener personalny, tancerz, performer, inżynier.

Ukończył studia magisterskie w kierunku Elektrotechnika oraz MiBM na Politechnice Krakowskiej. Przez 8 lat związany z biznesem jako inżynier specjalista ds. energii.  Ukończył 2-letni trening certyfikowanego  praktyka pracy z oddechem metodą BBTRS® BioDynamiczny Oddech i Uwalnianie Traumy prowadzony przez twórcę metody Gitena Tonkova, jest asystentem podczas treningów BBTRS®.

Od wielu lat pracuje i pogłębia swoją wiedzę na temat pracy z oddechem, pracy z ciałem, masażem, świadomością ciała, tańcem intuicyjnym, współczesnym, kontakt-improwizacją i improwizacją ruchową, a także wpływem oddechu na emocje i procesy zachodzące w ciele.

Jest  założycielem Dariusz Małojło - Breathwork Art&Therapy, gdzie łączy pracę terapeutyczną i artystyczną. Jest twórcą projektu Breath Ceremony - Ceremonia Oddechu oraz Oddech w Męskim Kręgu z którymi podróżuje po Polsce oraz Europie.

Aktualnie współpracuje z Beskidzkim Instytutem Psychoterapii, gdzie prowadzi sesje z Biodynamicznego Oddechu i Uwalniania Traumy®, warsztaty pracy z oddechem oraz pogłębia wiedzę w dziedzinie pracy z traumą.

Tel. +48 606 104 459. E-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.Warsztat jest realizowany w ramach współpracy z Beskidzkim Instytutem Psychoterapii w celu rozwoju kompentencji zawodowych.

Psychoterapia , Ustawienia Systemowe, Coaching, Szkolenia