Instytut Psychoterapii >> Aktualne propozycje >> Warsztat pracy z oddechem: Z ODDECHEM DO SERCA

ZAPRASZAMY NA CYKL SPOTKAŃ Z ODDECHEM

„Z ODDECHEM DO SERCA”

Kwiecień - Maj 2018r.

Weź oddech do swojego serca i poczuj siebie w pełni. Poszukaj wewnętrznego spokoju i radości. Połącz się ze swoim oddechem, który pozwoli Ci poczuć i otworzy Twoje serce. Ciągły stres, obowiązki, nie wyrażone i wstrzymywane emocje powodują, że nasze ciało się napina a my tracimy swoją lekkość i zapominamy jak to jest czuć w pełni.

„Oddech do serca” pozwoli Ci wziąć oddech pełną piersią, poczuć lekkość i radość z życia. Nauczy wsłuchiwać się we własne potrzeby, odnaleźć zasoby i poczuć emocje

„Oddech w relacji” W relacji ważna jest komunikacja, często zapominamy jak ważny jest oddech. Dobry oddech pozwala lepiej komunikować się, słyszeć swoje potrzeby i usłyszeć potrzeby innych osób. Zapominając o oddechu tracimy swoją lekkość. Z oddechem odzyskasz swobodę działania w relacjach.

„Moc oddechu” Świadomy oddech przynosi nam wielkie korzyści w każdej dziedzinie naszego życia. Możemy użyć oddechu żeby się ugruntować, lepiej się komunikować, panować nad emocjami, redukować ból czy stres. Z mocą swojego oddechu będziesz mógł budować swoje granice

Podczas pracy grupowej będziemy pracować z świadomym oddechem, dialogiem z głosem, medytacją aktywną i świadomym ruchem. Będziemy sprawdzać jak nasze ciało rezonuje z innymi osobam. Zapoznamy się z technikami wspierającymi funkcjonowanie w sytuacjach codziennych, w szczególności: kontrolę emocjonalną i odporność na stres,  sprawność relacyjną, rozwój wnikliwości, empatii i najważniejsze będziemy odpoczywać.

SPOSÓB REALIZACJI:

 

Zajęcia (3 godziny) odbywać się będą o godz. 17:30 – 20:30

WARUNKI UCZESTNICTWA:

  1. Osobista decyzja na pracę własną i uczestnictwo we wszystkich zajęciach.
  2. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

GDZIE: W Beskidzkim Instytucie Psychoterapii w Bielsku – Białej,

TERMIN:

- "Oddech do serca"  - 03 kwietnia 2018 (wtorek), godz. 17:30 - 20:30.

- "Oddech w relacji"  - 26 kwietnia 2018 (czwartek), godz. 17:30 - 20:30

- "Moc oddechu"       - 15 maj 2018 (wtorek), godz. 17:30 - 20:30.

 

ILOŚĆ OSÓB: do 12 osób.

KOSZT SZKOLENIA: Koszt uczestnictwa w całości to 160 zł .            Koszt pojedynczego spotkania to 70 zł.

Zgłoszenie swojego uczestnictwa proszę kierować pod nr tel. 606104459 lub drogą internetową e- mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Prowadzący:

DARIUSZ MAŁOJŁO - certyfikowany praktyk pracy z oddechem metodą BBTR® BioDynamiczny Oddech i Uwalnianie Traumy, trener personalny, tancerz, performer, inżynier.

Ukończył studia magisterskie w kierunku Elektrotechnika oraz MiBM na Politechnice Krakowskiej. Przez 8 lat związany z biznesem jako inżynier specjalista ds. energii.  Ukończył 2-letni trening certyfikowanego  praktyka pracy z oddechem metodą BBTRS® BioDynamiczny Oddech i Uwalnianie Traumy prowadzony przez twórcę metody Gitena Tonkova, jest asystentem podczas treningów BBTRS®.

Od wielu lat pracuje i pogłębia swoją wiedzę na temat pracy z oddechem, pracy z ciałem, masażem, świadomością ciała, tańcem intuicyjnym, współczesnym, kontakt-improwizacją i improwizacją ruchową, a także wpływem oddechu na emocje i procesy zachodzące w ciele.

Jest  założycielem Dariusz Małojło - Breathwork Art&Therapy, gdzie łączy pracę terapeutyczną i artystyczną. Jest twórcą projektu Breath Ceremony - Ceremonia Oddechu oraz Oddech w Męskim Kręgu z którymi podróżuje po Polsce oraz Europie.

Aktualnie współpracuje z Beskidzkim Instytutem Psychoterapii, gdzie prowadzi sesje z Biodynamicznego Oddechu i Uwalniania Traumy®, warsztaty pracy z oddechem oraz pogłębia wiedzę w dziedzinie pracy z traumą.

Tel. +48 606 104 459. E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Warsztat jest realizowany w ramach współpracy z Beskidzkim Instytutem Psychoterapii w celu rozwoju kompentencji zawodowych.

Psychoterapia , Ustawienia Systemowe, Coaching, Szkolenia