Instytut Psychoterapii >> Aktualne propozycje >> PULSACJA ŻYCIA - ĆWICZENIA BIOENERGETYCZNE ALEKSANDRA LOWENA

„PULSACJA ŻYCIA”

ĆWICZENIA BIOENERGETYCZNE ALEKSANDRA LOWENA

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich osób zainteresowanych doświadczaniem swojego ciała poprzez ćwiczenia bioenergetyczne.

Wiele osób zadaje sobie pytanie o własną żywotność, elastyczność i przepływ w ciele. Poszukiwanie takich jakości jest czymś niezwykle ważnym. Pomaga w codziennym życiu, wspomaga witalność, żywotność, stabilność. Doświadczenie ciała, przyjemności i żywotności wspiera w codziennym życiu. Komunikacja z drugą osobą może stać się nieco łagodniejsza, przez lepsze doświadczanie własnego ciała.

Podczas tych zajęć uczestnik będzie mógł doświadczać w pracy grupowej różnych zaproponowanych ćwiczeń bioenergetycznych. Różnią się one od innych, ponieważ zwracają uwagę nie tylko na odczucia z ciała, przepływ energetyczny, ale także na emocje, jakie mogą pojawić się w wyniku pracy bioenergetycznej.

Dzięki tej pracy bioenergetycznej (jeśli ktoś jest na psychoterapii), może jego praca psychoterapeutyczna zwiększyć swoją skuteczność. Jest bardzo dobrym uzupełnieniem. Ćwiczenia te mają także na celu zwiększenie potencjału życiowego.

SPOSÓB REALIZACJI:

 

Zajęcia odbywać się będą przez 10 tygodni we wtorki od godz. 1700 – 1830

WARUNKI UCZESTNICTWA:

  • Osobista decyzja na uczestnictwo w grupie ćwiczeniowej.
  • Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat. Koszt za zajęcia 1500zł od osoby. Na tydzień przed rozpoczęciem zajęć, proszę dokonać wpłaty zaliczki w wysokości 400 zł. na konto:

PKO BP I Oddział Bielsko – Biała, 26 1020 1390 0000 6502 0022 5557. Należy dopisać: Pulsacja życia - Lowen 2018.

 

GDZIE: W Beskidzkim Instytucie Psychoterapii w Bielsku – Białej.

TERMIN: 1). 04 września.2018; 2). 11 września, 3). 25  września, 4). 16. października. 5). 23 października 6). 31 października 7). 6 listopada 8). 04 grudnia 9). 10 grudnia 10). 18 grudnia.

ILOŚĆ OSÓB: do 10 osób.

KOSZT TRENINGU: 1500 zł. od osoby.

Zgłoszenie swojego uczestnictwa proszę kierować pod numer telefonu: 603 067 413 lub adres emailowy 781 910 021

Prowadzący:

PIOTR BEDNARCZYK – mgr pedagogiki, filozofii i katechetyki. Posiada Europejski Certyfikat Psychoterapii (modalność systemowa).Trener i psychoterapeuta terapii Gestalt. Ukończył 4 letni pełny cykl szkoleniowy z zakresu terapii systemowej rodzin (Kraków – Centrum Psychoterapii i Poznań – WTTS). Uczestniczył w kompleksowym szkoleniu (curriculum) z zakresu terapii ericksonowskiej) w Polskim Instytucie Ericksonowskim. Ukończył dwuletnie polsko – niemieckie szkolenie integrujące pracę Moshe Feldenkraisa oraz hipnoterapię Miltona H. Ericksona. Ukończył 2 letnie szkolenie: „Ustawienia systemowe rodzin według Berta Hellingera” i 2 letnie szkolenie: „Openness, Offenheit, Otwartość” oraz kurs mistrzowski z ustawień Berta Hellingera prowadzonego przez Berta Hellingera. Posiada Certyfikat z Diagnozy klinicznej DSM – IV, dyplom ukończenia „Terapii krótkoterminowej jako podejścia integrującego”. Uczestniczył w  dwuletnim szkoleniu z psychodramy. Jest na trzecim roku Analizy Bioenergetycznej Aleksandra Lowena.

Szkolenie w pracy z traumą:

Certyfikowany terapeuta w pracy z traumą w metodzie Somatic Eksperiencing Pitera Levina.  Ukończył roczne szkolenie w pracy z traumą w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej i jest w trakcie certyfikacji na II roku. Ukończył szkolenie z focusingu. Uczestniczył w warsztatach dotyczących biodynamicznego oddechu uwalniania traumy. Uczestniczył w II częściach szkolenia w pracy z traumą metodą EMDR. Uczestniczył w warsztacie TRE. Uczestniczy w II szkoleniu w pracy z traumą: Terapia Stanów Ego.

Od 20 lat pracuje terapeutycznie z klientami. Założyciel Beskidzkiego Instytut Psychoterapii w Bielsku – Białej. Tel: 0603 067 413 e-mai: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Psychoterapia , Ustawienia Systemowe, Coaching, Szkolenia