Instytut Psychoterapii >> Aktualne propozycje >> RZECZYWISTOŚĆ PEŁNA NIESPODZIANEK

ZAPRASZAMY NA TRENING TERAPEUTYCZNY

„RZECZYWISTOŚĆ PEŁNA NIESPODZIANEK” - PRACA Z TRAUMĄ

21 - 24 stycznia 2019r.

 

Trening terapeutyczny jest przeznaczony dla wszystkich osób indywidualnych oraz par zainteresowanych własnym rozwojem i pracą terapeutyczną na rzecz odkrywania i poznawania rzeczywistości wewnętrznej i zewnętrznej siebie samego.

Spostrzeganie, zauważanie tego czego doświadczasz  w swoim życiu jest treningiem uważności, który kieruje twoją uwagę do wewnątrz siebie i na zewnątrz. To, co Cię spotyka w życiu czasami odbierasz w różny sposób: jako zagrożenie,  jako wyzwanie, jako spotkanie z kimś, jako delikatne zaproszenie, a czasami jako niespodziankę, którą mogłeś doświadczyć.

Często u podstawy dostrzegania niespodzianek w swoim życiu jest zauważanie własnych pragnień, potrzeb, niemożności ich osiągnięcia. Kiedy masz pragnienia, chcesz aby się spełniły. Co ciekawe, życie codziennie wychodzi Ci naprzeciw i zaprasza Cię do odrywania daru, który w tym momencie doświadczyłeś. Wtedy rodzi się wdzięczność. W jaki sposób zauważysz dar - niespodziankę? Kiedy masz otwarte serce, Twoja subtelna część dostrzega Ruch Życia, który przynosi niespodziankę i wtedy Twoje serce wypełnia wdzięczność. Kiedy natomiast próbujesz zrozumieć, trzymać się własnych przekonań, oceniasz rzeczywistość, wtedy masz szansę rozminąć się z niespodzianką w sieci psychologicznych uwarunkowań.

 

Podczas treningu terapeutycznego będziesz miał okazję dostrzec swoje psychologiczne uwarunkowania, będziesz mógł ćwiczyć swoją uważność, odkrywać swoje miejsca w swojej wewnętrznej przestrzeni, które dotyka rzeczywistość, otworzyć się na nieświadomość, która wspiera Cię w codziennym życiu. Cała podróż w głąb siebie będzie wspierana za pomocą różnych metod i technik terapeutycznych.

 

SPOSÓB REALIZACJI:

Zajęcia odbywać się będą przez 4 dni – od poniedziałku do czwartku. Pierwszego dnia zajęcia odbywają się pierwszego dnia od godz. 1000 – 1830, drugiego i trzeciego dnia 900 – 1800 czwartego dnia od 900 do 1630. Każdego dnia będzie półtora godzinną przerwa w porze obiadowej.

 

 

WARUNKI UCZESTNICTWA:

  • Osobista decyzja na pracę własną..
  • Wstępna konsultacja z terapeutą prowadzącym, która jest podstawą uczestnictwa w treningu terapeutycznym.
  • Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat. Koszt za trening (bez wyżywienia i noclegu)  750 zł. Na miesiąc przed rozpoczęciem zajęć należy dokonać wpłaty. Jeśli ktoś zrezygnuje na miesiąc przed rozpoczęciem zajęć a dokonał wpłaty Instytut zwraca 90% wpłaty. W przypadku rezygnacji na dwa tygodnie przed rozpoczęciem zajęć, Instytut zwraca 50% wpłaty. Natomiast, gdy rezygnacja nastąpiła później niż 14 dni przed rozpoczęciem zajęć, Instytut nie zwraca pierwszej raty.  Przelewu należy dokonać na konto:

PKO BP I Oddział Bielsko – Biała, 26 1020 1390 0000 6502 0022 5557. Należy dopisać:

grupa terapeutyczno rozwojowa. Rzeczywistość pełna niespodzianek. sierpnień 2018.

 

GDZIE: W Beskidzkim Instytucie Psychoterapii w Bielsku – Białej.

TERMIN: 21- 24 stycznia 2019r.

ILOŚĆ OSÓB: do 12 osób.

KOSZT TRENINGU: 750 zł. ( bez kosztów wyżywienia i noclegów).

Zgłoszenie swojego uczestnictwa proszę kierować pod numer telefonu: Piotr Bednarczyk 603 067 413

Prowadzący:

PIOTR BEDNARCZYK – mgr pedagogiki, filozofii i katechetyki. Posiada Europejski Certyfikat Psychoterapii (modalność systemowa).Trener i psychoterapeuta terapii Gestalt. Ukończył 4 letni pełny cykl szkoleniowy z zakresu terapii systemowej rodzin (Kraków – Centrum Psychoterapii i Poznań – WTTS). Uczestniczył w kompleksowym szkoleniu (curriculum) z zakresu terapii ericksonowskiej) w Polskim Instytucie Ericksonowskim. Ukończył dwuletnie polsko – niemieckie szkolenie integrujące pracę Moshe Feldenkraisa oraz hipnoterapię Miltona H. Ericksona. Ukończył 2 letnie szkolenie: „Ustawienia systemowe rodzin według Berta Hellingera” i 2 letnie szkolenie: „Openness, Offenheit, Otwartość” oraz kurs mistrzowski z ustawień Berta Hellingera prowadzonego przez Berta Hellingera. Posiada Certyfikat z Diagnozy klinicznej DSM – IV, dyplom ukończenia „Terapii krótkoterminowej jako podejścia integrującego”. Uczestniczył w  dwuletnim szkoleniu z psychodramy. Jest na trzecim roku Analizy Bioenergetycznej Aleksandra Lovena.

Szkolenie w pracy z traumą:

Certyfikowany terapeuta w pracy z traumą w metodzie Somatic Eksperiencing Pitera Levina.  Ukończył roczne szkolenie w pracy z traumą w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej i jest w trakcie certyfikacji na II roku. Ukończył szkolenie z focusingu. Uczestniczył w warsztatach dotyczących biodynamicznego oddechu uwalniania traumy. Uczestniczył w II częściach szkolenia w pracy z traumą metodą EMDR. Uczestniczył w warsztacie TRE. Uczestniczy w II szkoleniu w pracy z traumą: Terapia Stanów Ego.

Od 20 lat pracuje terapeutycznie z klientami. Założyciel Beskidzkiego Instytut Psychoterapii w Bielsku – Białej. Tel: 0603 067 413 e-mai: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Psychoterapia , Ustawienia Systemowe, Coaching, Szkolenia