Instytut Psychoterapii >> Aktualne propozycje >> JA OBECNE W PRZETRZENI MIŁUJĄCEJ OBECNOŚCI

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA ROZWOJOWO – TERAPEUTYCZNE

WRZESIEŃ 2017 – LUTY 2018

JA OBECNE W PRZETRZENI MIŁUJĄCEJ OBECNOŚCI

 

Grupa rozwojowo – terapeutyczna jest przeznaczona dla wszystkich, którzy chcą się spotkać z własnym ja obecnym.

Zadziwiające jest, jak bardzo poszukujesz własnej tożsamości, to kim jesteś. Na podstawowym głębokim gruncie, wiesz kim jesteś. Dzięki swojemu ja obecnemu doświadczasz siebie, swojej tożsamości. Miłująca obecność, która już jest i każdy ją zna jest w naszej przestrzeni wewnętrznej. W spotkaniu z drugim człowiekiem -  gdzie Twoje ja relacyjne spotyka się „z drugim ja relacyjnym” w miłującej przestrzeni, ruchu życia i wtedy  możesz sobie uświadomić, że jest Twoje ja obecne. Jest to pewna właściwość, która głęboko nawiązuje do twojego potencjału życiowego, to twojego rdzenia istnienia. Możesz wtedy się spotkać z własną niepowtarzalnością. Twoje ja obecne wyraźnie pomaga Ci odsłonić, że wszystko jest takie jakie jest i że to jest w Tobie. W tym przypadku, nie można zapomnieć o sercu, które głęboko rozpoznaje każdy ruch bezinteresownej miłości i mocno cię gruntuje w twoim ja obecnym.

Poprzez te zajęcia, będziesz mógł:

  • Doświadczyć przede wszystkim ja obecnego
  • Doświadczyć własnego ja cielesnego,
  • Doświadczyć własnego ja relacyjnego,
  • Kontaktując się ze swoim potencjałem życiowym rozwiązywać nie wprost swoje problemy życiowe.
  • Doświadczyć swojej wewnętrznej ciszy i spotkania z własnym sercem.
  • Zauważyć miłość w swoim życiu, która przychodzi do Ciebie każdego dnia.
  • Dotknąć swojej wyjątkowości i niepowtarzalności.

KOSZT SZKOLENIA: 2700 zł. Od osoby.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

  • Zgłoszenie telefoniczne lub emailowe.
  • Rozmowa wstępna z terapeutą.
  • Dokonanie wpłaty pierwszej raty w wysokości 600 zł. do 15 września na konto Beskidzki Instytut Psychoterapii Piotr Bednarczyk PKO BP 26 1020 1390 0000 6502 0022 5557. Dopisać: Grupa rozwojowo – terapeutyczna ja obecne. wrzesień 2017 luty 2018.

SPOSÓB REALIZACJI:

GDZIE: W Beskidzkim Instytucie Psychoterapii. .

TERMIN: I spotkanie: 22-23 września 2017; II spotkanie: 20 – 21 października 2017 roku; III spotkanie 17 – 18 Listopada 2017 roku. IV spotkanie 7 – 8 grudnia 2017 roku; V spotkanie 5 – 6 stycznia 2018 roku; VI spotkanie 2 – 3 luty 2018 roku.

 

ILOŚĆ OSÓB: do 12 osób.

Zgłoszenie swojego uczestnictwa proszę kierować do

Beskidzki Instytut Psychoterapii 43 - 300 Bielsko - Biała, ul. Mickiewicza 39/7.

Sekretariat : pon. wt. śr. czw. pt. od godz.16.00-20.00

 

pod nr tel. 781 910 021 lub drogą internetową e- mail- Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Prowadzący:

PIOTR BEDNARCZYK – mgr pedagogiki, filozofii i katechetyki. Posiada Europejski Certyfikat Psychoterapii (modalność systemowa).Trener i psychoterapeuta terapii Gestalt. Ukończył 4 letni pełny cykl szkoleniowy z zakresu terapii systemowej rodzin (Kraków – Centrum Psychoterapii i Poznań – WTTS). Uczestniczył w kompleksowym szkoleniu (curriculum) z zakresu terapii ericksonowskiej) w Polskim Instytucie Ericksonowskim. Ukończył dwuletnie polsko – niemieckie szkolenie integrujące pracę Moshe Feldenkraisa oraz hipnoterapię Miltona H. Ericksona. Ukończył 2 letnie szkolenie: „Ustawienia systemowe rodzin według Berta Hellingera” i 2 letnie szkolenie: „Openness, Offenheit, Otwartość” oraz kurs mistrzowski z ustawień Berta Hellingera prowadzonego przez Berta Hellingera. Posiada Certyfikat z Diagnozy klinicznej DSM – IV, dyplom ukończenia „Terapii krótkoterminowej jako podejścia integrującego”. Uczestniczył w  dwuletnim szkoleniu z psychodramy. Jest na czwartym roku Analizy Bioenergetycznej Aleksandra Lovena.

Szkolenia w pracy z traumą:

Certyfikowany terapeuta w pracy z traumą w metodzie Somatic Eksperiencing Pitera Levina.  Posiada certyfikat z zakresie pracy Mindfulness. Ukończył roczne szkolenie w pracy z traumą w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej i jest w trakcie certyfikacji na II roku. Ukończył szkolenie z focusingu. Uczestniczył w warsztatach dotyczących biodynamicznego oddechu uwalniania traumy. Uczestniczył w II częściach szkolenia w pracy z traumą metodą EMDR. Uczestniczył w warsztacie TRE. Uczestniczy w II szkoleniu w pracy z traumą: Terapia Stanów Ego w Polskim Instytucie Ericksonowskim. Uczestniczy w II letnim szkoleniu w pracy z traumą rozwojową „NARM”.

Od 20 lat pracuje terapeutycznie z klientami. Założyciel Beskidzkiego Instytut Psychoterapii w Bielsku – Białej. Tel: 0603 067 413 e-mai: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Specjalizuje się w pracy z traumą i w pracy z ciałem.

Psychoterapia , Ustawienia Systemowe, Coaching, Szkolenia