Instytut Psychoterapii >> O Nas >> Terapeuci


Piotr Bednarczyk
terapeuta i założyciel Beskidzkiego Instytutu Psychoterapii

Piotr Bednarczyk

Po wcześniejszej rejestracji telefonicznej tel. 603 067 413


PIOTR BEDNARCZYK - mgr pedagogiki, filozofii i katechetyki. Trener i psychoterapeuta terapii Gestalt. Posiada Europejski Certyfikat Psychoterapii (modalność systemowa). Ukończył 4 letni pełny cykl szkoleniowy z zakresu terapii systemowej rodzin (Kraków - Centrum Psychoterapii i Poznań - WTTS). Uczestniczył w kompleksowym szkoleniu (curriculum) z zakresu terapii ericksonowskiej) w Polskim Instytucie Ericksonowskim. Ukończył dwuletnie polsko - niemieckie szkolenie integrujące pracę Moshe Feldenkraisa oraz hipnoterapię Miltona H. Ericksona. Ukończył 2 letnie szkolenie: „Ustawienia systemowe rodzin według Berta Hellingera" i 2 letnie szkolenie: „Openness, Offenheit, Otwartość" oraz kurs mistrzowski z ustawień Berta Hellingera prowadzonego przez Berta Hellingera. Uczestniczył w 2 letnim szkoleniu z psychodramy. Posiada Certyfikat z Diagnozy klinicznej DSM - IV, dyplom ukończenia „Terapii krótkoterminowej jako podejścia integrującego". W trakcie pierwszego w Polsce 3 letniego szkolenia Somatic Experiencing (SE) ®

Trener programu wychowawczo - profilaktycznego „Spójrz inaczej", uprawnienia w „Treningu zastępowania agresji", edukator MENiS. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy psychoterapeutyczne i psychoedukacyjnej z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Założyciel Instytutu Psychoterapii i Ustawień Systemowych w Bielsku - Białej.

Tel:  603 067 413 e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Terapeuci współpracujący prowadzący działalność terapeutyczną w ramach Beskidzkiego Instytutu Psychoterapii:

 

Terapeuta: Dariusz Małojło

wtorek, środa godz. 17:00-21:00, czwartek godz. 10:00 - 14:00 . Po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej tel. +48 606 104 459

Dariusz Małojło

mgr. inż DARIUSZ MAŁOJŁO - certyfikowany praktyk pracy z oddechem metodą BBTR® BioDynamiczny Oddech i Uwalnianie Traumy, trener personalny, tancerz, performer, inżynier.

Ukończył studia magisterskie w kierunku Elektrotechnika oraz MiBM na Politechnice Krakowskiej. Przez 8 lat związany z biznesem jako inżynier specjalista ds. energii. Rozpoczął swoją ścieżkę z oddechem w 2015 roku i od razu poczuł, że tym chce się zajmować w życiu. Ukończył 2-letni trening certyfikowanego  praktyka pracy z oddechem metodą BBTR® BioDynamiczny Oddech i Uwalnianie Traumy prowadzony przez twórcę metody Gitena Tonkova, jest asystentem podczas treningów BBTR®.

Od wielu lat pracuje i pogłębia swoją wiedzę na temat pracy z oddechem, pracy z ciałem, masażem, świadomością ciała, tańcem intuicyjnym, współczesnym, kontakt-improwizacją i improwizacją ruchową, a także wpływem oddechu na emocje i procesy zachodzące w ciele.

Jest  założycielem Dariusz Małojło - Art&Therapy, gdzie łączy pracę terapeutyczną i artystyczną. Jest twórcą projektu Breath Ceremony - Ceremonia Oddechu oraz Oddech w Męskim Kręgu z którymi podróżuje po Polsce oraz Europie.

Aktualnie współpracuje z Beskidzkim Instytutem Psychoterapii, gdzie prowadzi sesje z Biodynamicznego Oddechu i Uwalniania Traumy® oraz pogłębia wiedzę w dziedzinie pracy z traumą.

https://www.biodynamicbreath.com/bbtri-people/dariusz-malojlo/

tel. 606104459, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Psychoterapia , Ustawienia Systemowe, Coaching, Szkolenia