Instytut Psychoterapii

USTAWIENIA SYSTEMOWE, USTAWIENIA INTENCJI, ORAZ USTAWIENIA ORGANIZACYJNE.

Celem spotkania terapeutycznego będzie poszukiwanie rozwiązań i zmian w zakresie problemów osobistych, występujących w rodzinie, a także w relacjach partnerskich związanych z zaburzeniami nerwicowymi (np. lęki, dolegliwości somatyczne), konfliktami i wypadkami pojawiającymi się w rodzinie. Ustawienia odsłaniają część nieświadomą systemu w którą jesteśmy zanurzeni i w niej funkcjonujmy. Nasze choroby, problemy to niejednokrotnie osoby w naszego systemu. Znajdując rozwiązania otwiera się nowa perspektywa patrzenia na życie i na drugiego człowieka. Znajdując swoje miejsce w systemie otwierasz się na miłość, która płynie do ciebie z twojego systemu i w ten sposób doświadczasz szczęścia.

Są dwie formy uczestnictwa:

1.Forma jako klient - ustawienie osobiste własnego systemu

Ustawienia organizacyjne  Decyduje kolejność zgłoszeń.

2. Forma jako uczestnik - obserwator
-decyduje kolejność zgłoszeń z możliwością dokonania wyboru obserwatorów przez organizatora ze względu na potrzeby grupy.

Osoby ustawiające są zobowiązane do udziału w całości warsztatu, oraz do wstępnej konsultacji przed ustawieniami (koszt 100zł). Pozostałe osoby (obserwatorzy) mogą uczestniczyć w jednym dniu zajęć. Warsztat zaczyna się pierwszego dnia od 15.00-20.00 i drugiego dnia trwa od 9.00 do 19.00 z planowaną  godzinną przerwą na obiad.

Osoby zainteresowane ustawieniami w Elblągu proszone są o kontakt z Panią Alicją Sepetowską nr. tel. 509 626 582

Osoby zainteresowane swoim uczestnictwem w Bielsku-Białej mogą w sytuacjach wyjątkowych zgłosić swoje uczestnictwo pod numer telefonu: 0 603 067 413 oraz głównie przez sekretariat  0781 91 00 21 a także poprzez stronę internetową: http://www.instytutpsychoterapii.com/

Prowadzący:

PIOTR BEDNARCZYK – mgr pedagogiki, filozofii i katechetyki. Trener i psychoterapeuta terapii Gestalt. Posiada Europejski Certyfikat Psychoterapii (modalność systemowa). Ukończył 4 letni pełny cykl szkoleniowy z zakresu terapii systemowej rodzin (Kraków – Centrum Psychoterapii i Poznań – WTTS). Uczestniczył w kompleksowym szkoleniu (curriculum) z zakresu terapii ericksonowskiej) w Polskim Instytucie Ericksonowskim. Ukończył dwuletnie polsko – niemieckie szkolenie integrujące pracę Moshe Feldenkraisa oraz hipnoterapię Miltona H. Ericksona. Ukończył 2 letnie szkolenie: „Ustawienia systemowe rodzin według Berta Hellingera” i 2 letnie szkolenie: „Openness, Offenheit, Otwartość” oraz kurs mistrzowski z ustawień Berta Hellingera prowadzonego przez Berta Hellingera. Posiada Certyfikat z Diagnozy klinicznej DSM – IV, dyplom ukończenia „Terapii krótkoterminowej jako podejścia integrującego”. Trener programu wychowawczo – profilaktycznego „Spójrz inaczej”, uprawnienia w „Treningu zastępowania agresji”, edukator MENiS. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy psychoterapeutyczne i psychoedukacyjnej z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Założyciel Instytutu Psychoterapii i Ustawień Systemowych w Bielsku – Białej. Pracuje PPP w Mikołowie i w Instytucie Psychoterapii i Ustawień Systemowych w Bielsku – Białej.

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zgłoszenie swojego uczestnictwa proszę kierować pod numer telefonu:

pod nr tel. 0 781 91 00 21 lub drogą internetową e- mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Psychoterapia , Ustawienia Systemowe, Coaching, Szkolenia